Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США батьки до смерті нагодували наркотиками свою півторарічну дочку

У організмі дитини знайшли дуже великий вміст наркотика.

У США батькам висунули звинувачення у вбивстві їх малолітньої дочки, яка, за словами прокурорів, мала в своєму організмі "надзвичайно високу" кількість фентанілу.

Про це пише New York Post.

Прокурор округу Макомб Ерік Сміт оголосив про звинувачення у вбивстві їхньої маленької дочки 28-річному Антоніо Флойду і його 27-річній дружині.

Подружжя і троє їхніх дітей відвідували свою бабусю, коли дитина перестала дихати. Вона була доправлена ​​в районну лікарню, однак на той момент дівчинка вже була мертвою. Медична експертиза показала, що у дитини був "надзвичайний рівень наркотичного фентанілу в її організмі на момент смерті".

Під час обшуку дому горе-батьків влада виявила докази виробництва і розповсюдження наркотиків. Подальше розслідування привело їх до думки, що пара залучена до схеми незаконного обігу наркотиків, а сам будинок, де жили діти, був місцем перероблення та упакування опиоїду.

Підозрюваним будуть висунуті додаткові звинувачення, включаючи неумисне вбивство, жорстоке поводження з дітьми другого ступеня, а також доставку і виготовлення наркотиків.

Нагадаємо, американець, який працював Санта-Клаусом у супермаркеті, виявився татом-вбивцею. Тіла своїх дітей чоловік сховав у саду. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції