У США бездомний знайшов обручку з діамантами і шукає її власницю

У США бездомний знайшов обручку з діамантами і шукає її власницю

Ілюстрація / Фото: krasnoyarsk.olx.ru

Чоловік отримав жменю дрібних монет разом з обручкою від жінки, що пригальмувала на автомобілі біля Секаура.

 Бездомний американець Майкл Секаур, мешканець містечка Понтіак в околицях Детройта хоче повернути обручку, яку йому подали у вигляді милостині разом з купою дрібних монет.

Чоловік отримав жменю дрібниці разом з обручкою від жінки, що пригальмувала на автомобілі біля Секаура. Золота обручка, прикрашена діамантами, виглядає як весільний подарунок і її, швидше за все, було віддано помилково, вважає волоцюга.

Секаура переконаний, що впізнав би жінку, та запевняє, що пам'ятає в обличчя всіх, хто давав йому милостиню.

Обручку волоцюга про всяк випадок помістив в міні-сейф адміністратора місцевого притулку для бездомних, де живе близько двох років.

Як дізналися ЗМІ, Секаур не завжди був самотнім. До кризи у нього був дрібний кулінарний бізнес, наполовину виплачений будинок, кілька автомобілів, сім'я і троє дітей. Все це він втратив через розлучення і "дрібні кримінальні проступки".

У місцевому притулку для бездомних сподіваються, що через цікавість десятків газет до історїї Секаура, йому, можливо, вдасться знайти хоч якусь роботу.

Нагадаємо, у Австралії влітку 2009 року два водії рейсових автобусів допомогли відшукати діамант в 10 тисяч доларів, втрачений пасажиром під час поїздки.

Читайте також:

Оззі Осборн подарував жебракові золоту прикрасу

У Наталі Портман екологічна обручка з діамантами

Басков подарував коханій обручку за 100 тисяч євро

Повʼязані теми:

Наступна публікація