Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
​​​​​​​У США безхатько знайшов на вулиці 17 тисяч доларів, але віддав їх благодійній організації

Пакунок чоловік знайшов посеред дороги.

Безхатько Кевін Бут натрапив на вулиці на набитий грошима пакет. Знайдений "скарб" не забрав собі, а одразу відніс до благодійного банку їжі, неподалік від якого знайшов пакунок.

Про це пише Seattle Time.

Кевін - частий гість продовольчого банку у місті Самнер, що у штаті Вашингтон. Вранці він, як і зазвичай, вирушив туди за їжею. Неподалік від будівлі Кевін помітив коричневий пакунок. Спочатку він подумав, що там їжа, але коли заглянув всередину, побачив гроші. Як виявилося, у пакеті було 17 тисяч доларів.

Він забрав сумку із собою, і коли продовольчий банк відкрився, він передав пакет одній з волонтерок. Та спочатку не перевірила вміст, бо подумала, що це їжа. Але коли почала важити пакунок, виявила, що у ньому лежать стоси 20-ти та 100-доларових купюр. Поліція конфіскувала гроші і почала розслідування.

За 90 днів щодо грошей до поліції так ніхто і не звернувся, а через погані камери відеоспостереження поліція не змогла знайти власників пакунка. Гроші вирішили віддати в благодійну організацію. Кевіну ж подякували за чесність.

"Є багато людей, які взяли б ці гроші собі. Я просто не така людина", - пояснив Бут.

Банк не залишив Кевіна без подарунка. Вони вручили йому спеціальни картки, за якими він може брати їжу в організації. Також працівники потурбувалися про те, аби Кевін не зимував у своїй палатці у лісі, однак чоловік відмовився.

Нагадаємо, в Австралії безхатько намагався зупинити за допомогою візка з супермаркета злочинців із ножем, які нападали на перехожих. На вдячність австралійці вирішили зібрати йому гроші. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції