У США церква розкрила копам зізнання мормона про секс-злочин на сповіді. За це вона отримала позов

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дружина злочинця вимагає компенсації в розмірі 9,5 мільйона доларів (229 млн грн).

У США дружина засудженого мормона за розбещення малолітнього подає позов до американського суду на церкву. Жінка звинувачує їх у порушенні таємниці сповіді.

Про це пише The Hill.

Тімоті Джонсон відбуває 15-річний тюремний термін за звинуваченням у сексуальному насильстві над дитиною. Крістін дізналася про злочин чоловіка ще 2016 року, але замість поліції відправила його до мормонської церкви. Там на сповіді він розповів про скоєне.

Подружжя сподівалося, що інформація буде конфіденційною, однак за рік хтось розповів правоохоронцям про злочин. Джонсона заарештували, звинувативши в содомії першого ступеня і сексуальному насильстві. Пізніше він і сам зізнався у скоєному

Однак дружина вирішила подати до суду на мормонську церкву через те, що та не зберегла почуте на сповіді у таємниці. Вона вимагає компенсації в розмірі 9,5 мільйона доларів.  У родині Джонсонів п'ятеро дітей, арешт Тімоті позбавив їх основного годувальника.

Нагадаємо, апеляційний суд визнав невинним чоловіка, який назвав словом "гандон" мера міста Тетіїв Київської області. Головним аргументом відповідача було те, що він мав на увазі прізвище фантаста Іва Гандона. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції