У США чоловік із вадами слуху судитиметься з Pornhub через відео без субтитрів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американець вважає, що преміум-підписка на порносайт не вартує своїх грошей.

Американець Ярослав Суріс позивається до суду на порносайт Pornhub через відсутність субтитрів у роликах. Як повідомляє TMZ, юзера обурила недостатня, на його думку, функціональність преміум-акаунту на ресурсі.

Користувач порносайту пояснює, що без сурдоперекладу або субтитрів не може зрозуміти сюжети роликів із такими назвами, як "Гаряча тітка-нянька виховує неслухняного племінника", "Сексуальний коп стає свідком розмови" тощо. Юзер пояснює, що для нього важливо розуміти, що саме передує сексуальним сценам, тож "не інклюзивність" порнороликів стає для нього проблемою, котра завдає моральних страждань – і їх слід компенсувати.

Суріс апелює до закону про американців із інвалідністю та наголошує на порушенні своїх прав – чоловік вважає, що Pornhub обмежив йому доступ до матеріалів, змістом яких можуть легко насолоджуватися інші підписники сайту. На самому ресурсі зауважили, що не коментують позови, котрі перебувають на судовому розгляді до оголошення вердикту, однак акцентували увагу на наявності серед свого контенту відео із субтитрами.

Торік повідомлялося, що в Новомічурінську Рязанської області РФ працівники провайдера кабельного телебачення "Теле-маг" при проведенні робіт з відключення аналогового сигналу переплутали кабелі. Через це глядачам замість політичного ток-шоу телеканалу НТВ довелося дивитися порнофільм.

Відео На рекламному щиті у США серед ночі показували порно

Водії бачили його близько півгодини. Виявилося, в офіс компанії-власника бігбордів проникли двоє підлітків. Вони зламали систему і запустили на одному зі щитів порнографічне відео. Після дзвінків шокованих водіїв, поліція зв'язалася з власником бігбордів і відео видалили.    

На рекламному щиті у США серед ночі показували порно

Залиште свій коментар

Вибір редакції