Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США фанатку серіалу “Розповідь служниці" налякала самогубка у червоній накидці на даху

Жінка викликала копів.

Жителька Нью-Йорка розгледіла на даху невідомого, який нібито стояв у червоній накидці, як у серіалі “Розповідь служниці”. Вона подумала, що це людина, і вона хоче накласти на себе руки.

Про це пише New York Post.

Кейсі Маккормік виглянула у вікно, коли на краю даху одного із сусідніх будинків побачила людину у червоному вбранні. Дівчина швидко визначила, що цей образ взятий із серіалу “Розповідь служниці”, і подумала, що якась жінка збирається стрибнути вниз. Занепокоєна фанатка серіалу одразу викликала копів. Правоохоронці прибули на дах будинку, де ймовірно перебував самогубець. Однак вони виявили там лише червону парасолю із білим верхом.

Про що серіал "Розповідь служниці"

Драматичний серіал знятий телеканалом Hulu за бестселером Маргарет Етвуд. У серіалі показують антиутопічний світ. у ньому жінки позбавлені багатьох прав, усім править тоталітаризм та жорсткий патріархат.

Дія відбувається у Республіці Ґалаад, яка веде війну з сусідніми країнами. В майбутньому тільки одна зі ста жінок зможе мати дитину, тому в республіці жінок з простого народу відправляють у спеціальні табори. Там їх готують до єдиної функції - це зачаття і народження дітей для офіцерів.

Нагадаємо, у США правоохоронців викликали до будинку, щоб ті затримали стороннього, що закрився в одній з кімнат будинку. "Зловмисником" виявився робот-пилосос. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції