Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США фермер відтяв собі ногу кишеньковим ножем, щоб врятуватися зі шнека

Навколо не було нікого, хто міг би допомогти чоловіку.

Фермер в штаті Небраска намагався перевезти кукурудзу з одного місця в інше, коли він випадково ступив у яму, яка виявилася зерновим шнеком.

Про це пише CNN.

63-річний Куртіс Казер сам поїхав на ферму в Пендер, розташованому недалеко від кордону з Айовою, де з ним сталася біда: його ногу втягнуло в зерновий конвейєр. Навколо не було нікого, хто міг би йому допомогти, а телефон він з собою не взяв. Чоловік розумів, що повинен діяти швидко, інакше його може втягнути ще більше.

"Я не знав, що робити, і я не знав, як довго я буду залишатися у свідомості, я майже здався, але потім я згадав, що у мене був свій кишеньковий ніж", - розповів Кезер CNN.

Куртіс дістав ніж і почав різати свою ногу, щоб врятуватися.

"Я знав, що закінчив різати, бо відчував дивне почуття, може бути, це було сухожилля, яке я різав", - поділився він.

Після того, як фермер позбувся ноги, він почав повзти до свого дому на ліктях, намагаючись залишитися в свідомості, щоб покликати кого-небудь на допомогу по телефону. Незабаром його привезли в медичний центр Брайана, а пізніше - в реабілітаційний центр Мадонни, де фермер проходив фізіотерапію.

"Я була в 45 хвилинах їзди від будинку, коли це сталося. Я бачила лише, як вони відвезли його на вертольоті", - сказала його дружина Лорі.

Його дружина також додала, що тепер вони пристосовуються до нового способу життя. Як тільки його нога загоїться, він буде готовий до протезування Куртіс заявив, що незабаром після одужання він повернеться до фермерства.

Нагадаємо, у місті Кенневік 57-річний американець відрізав собі яєчка і гуляв вулицею, стікаючи кров’ю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції