Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США хлопчик попросив у подарунок лупу і з її допомогою спалив двір

Батьки не підозрювали, навіщо йому цей інструмент.

У США підліток попросив у батьків на Різдво скромний подарунок - збільшувальне скло. Коли розбишака отримав його, то ледь не спалив вулицю.

Про це пише KDFW FOX 4.

Мешканка штату Техас на ім’я Нісса-Лінн Парсон розповіла про незвичайний різдвяний "подарунок", який влаштував їм власний син. 12-річний Кайді попросив на Різдво збільшувальне скло. Батьки були здивовані тим, що хлопчик попросив такий скромний подарунок. Вони гадали, що Кайді буде збільшувати нею текст у книжках. Однак коли він отримав бажане, батьки запідозрили, що син планує щось нехороше.

"Кайді побачив свій подарунок і сказав: "О, так, збільшувальне скло", а його брат вигукнув: "Ага, тепер ми зможемо підпалювати предмети". І ми такі: "О ні", - розповів батько Джастін Парсон.

Батьки припустили, що це був лише жарт, і вирішили не забирати лупу. Наступного дня Кайді разом зі своїм старшим братом Ештоном вийшли на ґанок і спробували підпалити газету за допомогою нового подарунка. Папір спалахнув дуже швидко. Від несподіванки хлопці кинули папір на вулицю. Полум'я охопило галявину Парсонів, а за мить - весь передній двір.

Коли батьки помітили, що коїться, озброїлися садовим шлангом, глеками з водою та ковдрами. На щастя, їм вдалося швидко погасити пожежу. Після цього Кайді добровільно здав батькам збільшувальне скло. 

Нагадаємо, у Мережі діляться вірусними фото із котиком, який розтрощив фігуру персонажа японської манги. Її склали з 2,4 тис. деталей. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції