Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США кліщ уп'явся у барабанну перетинку 9-річного хлопчика. Лікарі ледве дістали комаху

Медики провели складну операцію.

У США дев’ятирічний хлопчик підчепив на подвір’ї кліща, який надто міцно впився у барабанну перетинку правого вуха. Це створило складнощі для проведення операції.

Про це пише Mirror.

Ерік Волдман поскаржився на те, що чує дзижчання та шум у вусі. Його привезли до лікарні, де фахівці провели огляд. Вони виявили кліща у вусі, який ніби вживили у барабанну перетинку. Комаха була оточена запаленою тканиною. Отоларинголог Девід Касл розповів, що видалення кліща виявилося дуже важким.

За словами доктора Касла, рот кліща надто глибоко вчепився у вухо хлопчика, тож це унеможливило просту процедуру з витягування комахи. Неправильний рух міг призвести до розриву мембрани і послаблення його слуху. Залишити кліща у вусі також було поганим рішенням, інакше Ерік міг би втратити слух.

"Ми привели його в операційну, ввели наркоз, а тоді змогли використати досить тонкі інструменти, щоб видалили кліща", - поділився лікар.

Хлопчику дали антибактеріальні вушні краплі, і вже за місяць його барабанна перетинка була відновлена.

Нагадаємо, у США хлопчику провели операцію з вкорочення язика, розмір якого був удвічі більший за нормальний.

ВідеоСезон кліщів стартував: як уберегтись і що треба знати

Весняне потепління, перші пікніки - і в лікарнях уже чекають напливу вкушених цими павукоподібними людей. Прокинулись уже всі різновиди кліщів, і навіть найнебезпечніші з них, які переносять смертельну хворобу Лайма. Пік активності цих маленьких, але дуже небезпечних павучків, прогнозують на Великдень та травневі свята.  

Сезон кліщів стартував: як уберегтись і що треба знати

Залиште свій коментар

Вибір редакції