Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США лабрадор отримав почесний докторський ступінь: він сумлінно працював собакою-терапевтом

У США лабрадор отримав почесний докторський ступінь: він сумлінно працював собакою-терапевтом

Собака від 2014 року допомагав тим, хто страждає на психічні захворювання.

Восьмирічний лабрадор-ретривер на прізвисько Лось отримав почесний докторський ступінь з ветеринарної медицини, багато років пропрацювавши собакою-терапевтом в Консультаційному центрі Коледжу ветеринарної медицини Вірджинії і Меріленда, яким керує Політехнічний університет Вірджинії.

Про це пише ABC News.

Собака від 2014 року допомагав тим, хто страждає на психічні захворювання. Тепер його роки служби студентам отримали гідне визнання. Коледж повідомив, що вручив йому ступінь під час віртуальної церемонії.

"Лось допоміг розвінчати стигму, пов'язану з психічними захворюваннями, і взяв участь у понад 7,5 тисячі індивідуальних та групових консультаційних сесій. 

Девіс, ліцензований консультант, розповів ABC News, що собаки-терапевти забезпечують комфорт і відчуття безпеки під час індивідуальних консультацій: "Багато людей, на жаль, не завжди бачили гарне ставлення від інших людей, тому поруч із собаками вони можуть почуватися трохи безпечніше".

Кілька місяців тому у Лося діагностували рак простати, і він зараз проходить курс лікування. На щастя, він добре відреагував і нещодавно повернувся до роботи. У вільний час Лось любить плавати, грати в перетягування каната, проводити час зі своїми приятелями.

Нагадаємо, у американському університеті Кларксона (Нью-Йорк) собака-поводир отримав диплом про вищу освіту разом зі своєю хазяйкою. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції