Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США малюк хотів їсти і зателефонував до служби порятунку. Копи принесли йому піцу

Поліцейські зробили фото із врятованим від голоду малюком.

Дитина зі штату Флорида, США, залишилася вдома зі своєю сестрою, і дуже зголодніла. Про їжу він попросив у службі порятунку.

Про це пише New York Post.

У школах літні канікули, а батьки продовжують працювати, тому малюків доводиться залишати вдома зі старшими сестрами та братами. Так сталося і з хлопчиком з Флориди. Мама приготувала двом дітям їжі на увесь день і пішла на роботу. Через хороший апетит дітей їжа закінчилася дуже швидко. Коли хлопчик попросив старшу сестру приготувати йому щось нашвидкоруч, та подумала, що малюк може потерпіти.

Однак він вирішив інакше. Хлопчик потайки вкрав телефон сестри і зателефонував у службу порятунку. Жінка, яка відповіла на дзвінок,спочатку подумала, що це розіграш, але припустила, що прохання хлопчика може бути і правдою. Тому вона зв'язалася з поліцією і поцікавилася, чи не можуть вони що-небудь зробити.

Поліцейські прийняли пропозицію: вони заїхали в найближчу піцерію і купили свіжу піцу, яку і повезли хлопчикові. Також вони пояснили хлопчику, з яких причин варто телефонувати до служби порятунку.

Officers Morales, Mejia, and Hernandez responded to a home on Key Haven Dr., for a well-being check on a 911 call made...

Опубліковано Sanford Police Department Пʼятниця, 2 серпня 2019 р.

Нагадаємо, у Китаї пасажир метро завадив збоченцю зробити на телефон фото дівчини під спідницею.

Залиште свій коментар

Вибір редакції