Перейти до змісту
У США на березі океану знайшли рибу з повним ротом "людських" зубів

У США на березі океану знайшли рибу з повним ротом "людських" зубів

Жінка каже, що ніколи в житті не бачила подібного.

У США на березі океану знайшли труп риби із зубами, які виглядають наче людські.

Залишки Archosargus probatocephalus, або "баранячої голови", як називають її американці, знайшла жінка під час прогулянки зі своїм 3-річним сином на острові Сент-Саймонс у штаті Джорджія, пише Insider.

"Я спочатку просто подумала, що це звичайна стара риба - нічого захоплюючого, але я все ж хотіла показати моєму сину. Потім, коли ми наблизилися, я побачила всі ці зуби, і була вражена, тому що ніколи не бачила нічого подібного", – розповіла 31-річна Малеа Барроуз.

"У неї був повний рот зубів - вони не були гострими, але тупими, як у тварини", - сказала жінка.

У середньому "бараняча голова" важить від 400 грамів до 1,6 кг, хоча може досягати і 9 кілограмів. Ці риби поширені в Мексиканській затоці і південному узбережжі Північної Америки. Вони використовують свої "людські зуби", щоб подрібнити ракоподібних, молюсків і устриць.

Хоча вигляд риби може когось шокувати, але вона не є рідкісною. Archosargus probatocephalus не входить до списку загрозливих або вразливих Світового союзу охорони природи, і часто трапляється рибалкам. Хоч важко у це повірити з огляду на зовнішність риби, але вона відома своїм білим м'ясом і м'яким смаком.

Нагадаємо, у Великій Британії професійний рибалка зловив величезного восьминога із щупальцями завдовжки півтора метра. Фотографію молюска Джош опублікував у соцмережах, і згодом його викупив один з ресторанів Лондона для приготування страв. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин