Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США набуло популярності відео, котре випадково відзняв пес під час утечі від господаря

Ролик уже переглянули більше 5 млн юзерів.

У Сполучених Штатах пес викрав камеру та випадково відзняв свою втечу. Кумедне відео потрапило в Мережу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Грайливий собака Бонні бавився зі своїм хазяїном на задньому подвір`ї, аж раптом пес вихопив ракетку для пінг-понгу і почав тікати світ за очі. Чотирилапий крадій заручився підтримкою своїх братів та носився стрімголов доти, доки його не спіймав чоловік.

Врешті-решт виявилося, що це була звичайна гра, а камеру хазяїн заздалегідь причепив до ракетки. Відео миттєво стало вірусним, набравши близько п`яти мільйонів переглядів.

ВідеоПес став зіркою Інтернету, коли викрав камеру хазяїна та відзняв свою втечу

Сам собі режисер. У США пес викрав камеру та випадково відзняв свою втечу. Грайливий собака Бонні бавився зі своїм хазяїном на задньому подвір`ї. Та раптом пес вихопив ракетку для пінг-понгу і почав тікати світ за очі. Чотирилапий крадій заручився підтримкою своїх братів. Та носився стрімголов доти, доки його не спіймав чоловік. Врешті-решт виявилося, що це була звичайна гра. А камеру хазяїн заздалегідь причепив до ракетки. Відео миттєво стало вірусним, набравши близько п'яти мільйонів переглядів. 

Пес став зіркою Інтернету, коли викрав камеру хазяїна та відзняв свою втечу

Залиште свій коментар

Вибір редакції