У США набуло популярності відео, котре випадково відзняв пес під час утечі від господаря

Ролик уже переглянули більше 5 млн юзерів.

У Сполучених Штатах пес викрав камеру та випадково відзняв свою втечу. Кумедне відео потрапило в Мережу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Грайливий собака Бонні бавився зі своїм хазяїном на задньому подвір`ї, аж раптом пес вихопив ракетку для пінг-понгу і почав тікати світ за очі. Чотирилапий крадій заручився підтримкою своїх братів та носився стрімголов доти, доки його не спіймав чоловік.

Врешті-решт виявилося, що це була звичайна гра, а камеру хазяїн заздалегідь причепив до ракетки. Відео миттєво стало вірусним, набравши близько п`яти мільйонів переглядів.

ВідеоПес став зіркою Інтернету, коли викрав камеру хазяїна та відзняв свою втечу

Сам собі режисер. У США пес викрав камеру та випадково відзняв свою втечу. Грайливий собака Бонні бавився зі своїм хазяїном на задньому подвір`ї. Та раптом пес вихопив ракетку для пінг-понгу і почав тікати світ за очі. Чотирилапий крадій заручився підтримкою своїх братів. Та носився стрімголов доти, доки його не спіймав чоловік. Врешті-решт виявилося, що це була звичайна гра. А камеру хазяїн заздалегідь причепив до ракетки. Відео миттєво стало вірусним, набравши близько п'яти мільйонів переглядів. 

Пес став зіркою Інтернету, коли викрав камеру хазяїна та відзняв свою втечу

Залиште свій коментар