Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США пара пенсіонерів померли з різницею у 10 хвилин після 60 років подружнього життя

Генрі та Джанет Де Ланж були одружені протягом 63 років.

У США подружжя, яке було одружене протягом шести десятиліть, померло з різницею у 10 хвилин один від одного. Про це повідомляє Mirror.

Генрі та Джанет Де Ланж були одружені протягом 63 років. 87-річна Джанет страждала від хвороби Альцгеймера і з 2011 року перебувала у будинку для літніх людей. 86-річний Генрі ж хворів на рак простати, однак йому все одно вдавалося відвідувати дружину кожен день, інколи навіть декілька разів на день.

Коли Генрі почав проходити лікування через рак, стало зрозуміло, що лікарі вже більше нічого не можуть зробити. Тоді його перевели до будинку для літніх людей, де мешкала його дружина, та поселили до її кімнати.

У неділю, 31 липня, їхнім дітям подзвонили з проханням негайно приїхати. За словами двох синів, які встигли вчасно приїхати до будинку для літніх людей, їхня мати мирно пішла з життя під час того, як вони читали їй Біблію.

Потім один із синів сказав батькові, що мати померла, тому йому вже більше не треба боротися зі своєю хворобою, і він може йти слід за нею, якщо хоче.

"Він вперше відкрив очі, подивився туди, де була мама. Закрив очі. Ліг та помер 5 чи 10 хвилин після цього", - розповів один із синів.

Подружжя поховали 1 серпня, у понеділок, у місті Платт, що у Південній Дакоті.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про самовідданого батька, який пожертвував ниркою заради своєї доньки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції