У США оголосили набір співробітників для роботи в космічному готелі

До числа вимог до кандидатів входить обов'язковий досвід польотів в космос.

Приватна американська компанія Bigelow Aerospace розпочала набір астронавтів для роботи в майбутньому космічному готелі або на космічній станції. 

До числа вимог до кандидатів входить обов'язковий досвід польотів в космос. Крім того, майбутні працівники готелів повинні пройти одну з тренувальних програм, схвалену урядом країни здобувача. Bigelow Aerospace готова розглянути пропозиції від пілотів, бортінженерів, медиків, спеціалістів, які вміють проводити наукові експерименти на борту космічного корабля. Особливо вітається досвід виходів у відкритий космос, тому що це буде входити в майбутні обов'язки здобувача. Крім того, Bigelow Aerospace потрібні фахівці, що забезпечують підготовку космічних місій на Землі.

Оголошення про вакансії є на сайті фірми. Зарплата і час початку роботи в оголошенні не вказані.

Компанія Bigelow Aerospace була заснована в 1998 році Робертом Бігелоу (Robert Bigelow), власником американської готельної мережі Budget Suites of America. До 2010 року Бігелоу вклав у розвиток Bigelow Aerospace 180 мільйонів доларів.

У 2006 і 2007 роках компанія, використовуючи українські ракети-носії "Дніпро", вивела на орбіту надувні модулі Genesis 1 і Genesis 2. Маса кожного з них становить 1,4 тисячі кілограмів, довжина - близько чотирьох метрів. Модулі оснащені відеокамерами, а всередині знаходяться різні предмети. За задумом Бігелоу, Genesis 1 і Genesis 2 є прототипами майбутніх житлових орбітальних модулів.

Читайте також:

NASA не послухалося Обаму: астронавти все-таки полетять на Марс

Вихід астронавтів у відкритий космос пройшов успішно

Під час виходу астронавтів з Endeavour у відкритий космос стався витік аміаку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: