У США пара знайшла важливе послання у пляшці, яке написали вчені у 60-х роках

Дата публікації
Перегляди
5488
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У США пара знайшла важливе послання у пляшці, яке написали вчені у 60-х роках

Фото: NOAA

На пару чекала винагорода за знайдену записку.

Техаська пара Джим та Кенді Дьюк знайшли на узбережжі пляшку, у якій було сховане послання від вчених з лабораторії в Галвестоні (Техас).

Про це пише CNN.

Під час своїх регулярних прогулянок узбережжям Джим і Кенді часто знаходять скарби, зокрема пляшки різних кольорів і розмірів, якими потім пара прикрашає паркан свого заднього двору.

Однак остання прогулянка привела їх до непростої пляшки. Подружжя натрапило на послання зі спеціальним повідомленням. Це була одна з 7,8 тис. пляшок, які кинули в океан у 1962 році американські вчені з лабораторії в Галвестоні, штат Техас.

Закупорену півстоліття тому пляшку пара відкривала обережно, за допомогою ножа, й усе транслювала у Facebook. Коли вони нарешті дістали записку з пляшки, Кенді прочитала її вголос.

"Ця пляшка є однією з серії, яку викинули у Мексиканській затоці вчені з Галвестонської ботанічної лабораторії. Вони є частиною дослідження, у якому хотіли визначити роль водних потоків у переміщенні молодих креветок від морських нерестовищ до прибережного розплідника", - йшлося у записці.

"Людина, що знайде цю пляшку, повинна заповнити прикладену листівку і відправити її поштою за першої можливості", - додали науковці.

Вчені пообіцяли нагороду в 50 центів тим, хто виконає завдання. На сьогодні винагорода відповідно становить 4,20 долара. Пара заповнила бланк в пляшці і відправила його поштою у лабораторію.

Дослідження, яке проводили дослідники, з’явилося через те, що промисел креветок був найбільшим в Мексиканській затоці у 60-х роках, і це була перша спроба почати штучно впускати їх.

Нагадаємо, 8-річна дівчинка Сага Ванечек влітку плавала в озері в Швеції, коли раптом натрапила на меч довікінгових часів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5488
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація