У США пасажирка літака прийняла за терориста відомого професора

В результаті таких заяв, виліт затримали.

У Філадельфії (США) довелося скасувати виліт літака авіакомпанії American Airlines через те, що жінка, яка перебувала на борту, запідозрила одного з пасажирів у підготовці теракту.

Як повідомляє Washington Post, літак вже прямував до злітно-посадкової смуги, коли жінка повідомила одному з членів екіпажу, що погано себе почуває і не готова до польоту.

У результаті екіпаж затримав виліт, щоб дати жінці можливість покинути авіалайнер. Але після цього вона пояснила, що насправді історію з хворобою вигадала, оскільки злякалася чоловіка, який сидів у сусідньому кріслі.

Жінка розповіла співробітникам служби безпеки аеропорту, що її сусід захоплено робив дивні записи у блокноті, і тому вона вирішила, що він може бути терористом, який готує атаку.

В результаті таких заяв, виліт затримали, а співробітники служби безпеки допитали пасажира, який викликав підозри. Ним виявився відомий італійський професор з економіки Гуїдо Менціо, який працює в університеті Пенсільванії.

Він показав співробітникам служби безпеки записи, які викликали у жінки паніку і пояснив, що він вирішував диференціальне рівняння в рамках підготовки до лекції, з якою він виступить в Канаді.

"Спочатку я подумав, що персонал хоче отримати подробиці про жінку, якій стало погано. А потім мені сказали, що та жінка злякалася, коли побачила дивні записи, які я робив", - розповів журналістам професор.

Він додав, що під час допиту з ним поводилися дуже коректно. Однак, на його думку, екіпажу слід було спочатку перевірити свідчення жінки і вже потім приймати рішення про затримку вильоту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: