Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США перекинулася вантажівка, що перевозила понад 130 мільйонів бджіл

Назовні вирвалися не менше тисячі комах.

В американському штаті Монтана перекинулася вантажівка з причепом, яка перевозила величезну кількість бджіл.

Про це повідомляє місцевий телеканал KBZK.

Аварія сталася 10 червня недалеко від міста Бозмен. Екіпаж з двох чоловік прямував з Каліфорнії до Північної Дакоти, коли вантажівка перекинулася на перетині двох вулиць, які згодом були закриті.

Водії не постраждали, але назовні вирвався рій з 1-3 тисяч бджіл.

Всього на борту вантажівки було 40 тисяч фунтів (18 тисяч кілограм) комах. Місцеві пасічники підрахували, що це приблизно 133 мільйони бджіл.

Нагадаємо, у Болградському районі Одеської області загинули мільйони бджіл. Бджолярі переконані, що все через отруту, якою місцевий фермер обробив квітучі поля ріпаку. Фермер спочатку категорично відмовився визнавати свою провину і наполягав, що на час обробки пасічники повинні були закрити бджіл у вуликах. Але пізніше фахівці пояснили, що це було б марно, адже хімікат діє протягом десяти днів. Керівник агропідприємства і постраждалі пасічники зустрілися і досягли компромісу. Фермер пообіцяв компенсувати збитки.

ВідеоФермер відшкодує бджолярам усі збитки, завдані внаслідок обробки полів хімікатами

ТСН розповідала, як одразу на восьми пасіках у Болградському районі загинули кілька мільйонів бджіл. Сталося це після того, як місцеве агропідприємство обробило квітучі рапсові поля отрутою для комах.  

Фермер відшкодує бджолярам усі збитки, завдані внаслідок обробки полів хімікатами

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції