Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США приспали здорового собаку, щоб поховати його з власницею

Виконавця заповіту намагалися відговорити від цього, але марно.

В американському штаті Вірджинія приспали здорового собаку породи ши-цу, щоб виконати останнє передсмертне бажання його власниці бути похованою разом з її домашнім улюбленцем.

Про це пише CNN.

Собаку Емму привезли до притулку для тварин у Честерфілді 8 березня після смерті його власниці. Песик пробув там два тижні, протягом цього часу притулок намагався вмовити виконавця заповіту померлої жінки залишити собаку живим. Але той був непохитним.

22 березня Емму забрали з притулку і доправили до місцевого ветеринара. Собаку приспали і відправили ​​до центру кремації тварин у Річмонді. Прах тваринки помістили в урну і поховали разом з власницею.

Нагадаємо, туристка з Норвегії померла від сказу після того, як її вкусило врятоване нею ж безпритульне цуценя. Собаку дівчина врятувала на вулиці у Філіппінах. Лікарі не могли діагностувати захворювання, оскільки жоден з них не пов’язував поганий стан із укусом собаки, дівчина і сама не зрозуміла, що саме цуцик спровокував її хворобу. У Норвегії сказ не діагностували понад 200 років. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції