У США розгорівся скандал через фото конгресмена у костюмі тигра

У США розгорівся скандал через фото конгресмена у костюмі тигра

Конгресу США Девід Ву / Фото: AFP

Член Кнгресу США розіслав своїм соратникам фотографію, де він постає у костюмі тигра.

Член Палати представників Конгресу США Девід Ву опинився у центрі скандалу через його фотографію у костюмі тигра, яка нещодавно потрапила до Інтернету.

Однак  політик відмовився йти у відставку незважаючи на те, що пресу назвала його поведінку неадекватною.

Сумніви у психічному здоров'ї політика з Орегону виникли у його штабу під час передвиборчої кампанії у листопаді 2010 року. За їхніми словами, 55-річний Ву тоді почав вести себе дивно, а одного разу розіслав своїм соратникам фотографію, де він постає у костюмі тигра. В електронних листах Ву нібито звертався до підлеглих від імені своїх дітей.

Співробітники штабу конгресмена попросили його лягти на лікування у психіатричну клініку. Ву відмовився, а незабаром виграв вибори, переобравшись у нижню палату Конгресу на сьомий термін. Після цього семеро членів штабу Ву звільнилися, відмовившись працювати на "неадекватного конгресмена".

Зазначимо, що історія з Ву потрапила до місцевих ЗМІ у середині лютого, викликавши потік критики на адресу конгресмена. Орегонські республіканці засумнівалися у здатності Ву виконувати свої обов'язки і зажадали відставки конгресмена-демократа. Деякі газети штату виступили з аналогічним закликом.

У вівторок, 22 лютого, політик зізнався, що важко переносив осінь 2010 року - він відчував постійний стрес, через що часом поводився неадекватно і був змушений звернутися за медичною допомогою.

Що стосується костюма тигра, то він, за словами Ву, був підготовлений для Хеллоуїна. Політик визнав, що фотографуватися у такому вигляді, а потім посилати знімки своїм підлеглим - не найкраща ідея.

В ефірі одного з американських теленканалів Ву також попросив вибачення у тих, кого образив своїми вчинками.

Пізніше він підкреслив, що не збирається йти у відставку і продовжить працювати на благо своїх виборців. У свою чергу представник конгресмена додав, що у 2012 році Ву збирається балотуватися на черговий термін.

Як відомо, Девід Ву засідає у Конгресі з 1998 року. На той час він став першим американцем китайського походження, який був обраний у нижню палату законодавчого органу США.

Читайте також:

Літню жінку засудили за регулярний секс з ротвейлером

Кіт-клептоман на втіху господарів по ночах грабував своїх сусідів (відео)

У США вручили премію за найнав'язливішу приховану рекламу

Повʼязані теми:

Наступна публікація