У США самотній ветеран написав зворушливе запрошення випити з ним і знайшов друзів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він залишив записку у перукарні.

У Мережі з’явилося фото із запискою, яку написав американський ветеран. Він запросив кого-небудь випити з ним на його свято і залишив листівку у перукарні.

Про це пише Fox News.

Зворушливе запрошення належить ветерану на ім’я Дейлу Флауерсу з міста Льюістон. Записку знайшли і опублікували працівники перукарні. У ній йшлося про те, що Дейл готовий оплатити вечерю людині, яка погодиться побути з ним у святковий день. 

"Чи готовий хтось сходити на обід з місцевим ветераном-інвалідом на День ветеранів? Без машини. За мій рахунок", - написав незнайомець, залишивши номер мобільного телефону.

Лист швидко поширився Мережею, юзери висловили свою підтримку ветеранові. Згодом знайшлася жінка, яка погодилася розділити із чоловіком обід. Її батько впродовж 20 років служив в армії. Через пост у соцмережах ветеран почав отримувати пропозиції від незнайомих на святкування Дня подяки і Різдва.

Нагадаємо, впродовж чотирьох років американка щодня писала своєму померлому батькові повідомлення на старий номер, не знаючи, що тепер він належить іншій людині. Згодом вона отримала неочікувану відповідь.

Залиште свій коментар

Вибір редакції