Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США студентка випадково знайшла у своїй шафі незнайомця, який жив там кілька днів

Дівчина гадала, що у шафі живе привид.

Американка знайшла у своїй шафі чоловіка, який прожив там декілька днів поспіль.

Про це пише Fox 8.

Студентка Медді помітила, що у її кімнаті почало коїтися щось дивне. Речі, які вона залишала на одному місці, пізніше дивним чином опинялися на іншому. У ванній ж на дзеркалі залишалися чужі сліди від пальців. Шафа ж у кімнаті лякала найбільше - дівчина думала, що там оселився привид. Однак на вихідних вона із подругою знову почули шум у шафі і припустили, що це міг би бути єнот. Тоді вони запитали: "Хто там?". На своє здивування, із шафи пролунало: "Ой, мене звуть Дрю".

"Я відкрила двері шафи, і там був він, одягнений в мої речі. Поруч з ним був портфель, набитий моїм одягом", - розповіла студентка.

Перелякана дівчина зателефонувала своєму коханому за допомогою, а тим часом гість із шафи приміряв її капелюх і розглядав себе в дзеркалі ванної кімнати.

"Ти дуже мила, можна я тебе обійму?" - запитав він.

Однак, за словами Медді, вона не дозволила цього зробити.

Згодом з’явилася поліція і затримала чоловіка. Ним виявився 30-річний Ендрю Своффорд. Його відправили в окружну в'язницю з правом вийти під заставу в розмірі 26 тисяч доларів. Як чоловік проник до кімнати, досі невідомо.

Нагадаємо, у Каліфорнії поліція розшукує чоловіка, який три години поспіль облизував дверний дзвінок, дивлячись у камеру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції