У США створили застосунок для знайомств, де пару підбирають на основі улюблених мемів

У США створили застосунок для знайомств, де пару підбирають на основі улюблених мемів

Schmooze орієнтується на смаки покоління Z і використовує технологію машинного навчання.

Студентка Стенфордської бізнес-школи Відья Мадхаван розробила застосунок для знайомств Schmooze, який дозволяє знайти партнера зі схожим почуттям гумору.

Як повідомляє TechCrunch, на відміну від інших аналогічних платформ, користувачам пропонують свайпати не фотографії, а меми.

Ідея виникла у жінки, коли вона працювала аналітиком в Індії та збиралася до аспірантури до Каліфорнії. Мадхаван написала десяти колегам у LinkedIn, сподіваючись отримати професійну пораду, але лише один із них відповів.

"Протягом двох днів ми обмінялися приблизно 200 електронними листами, і всі вони були засновані на жартах", - каже студентка. Пізніше пара одружилася.

Жінка впевнена, що гумор - найкращий спосіб завести нові дружні та романтичні контакти, і хоче, щоб у цьому людям допоміг її стартап.

Застосунок перебуває на стадії бета-тестування. Влітку 2020 року Schmooze уперше запропонували випробувати 200 студентам Стенфорда. Відтоді його завантажили більше 10 тисяч американців. Усі меми відбирає команда розробників - наразі у базі 5 тисяч зображень. Кожного дня до каталогу додають близько 200 мемів, а жарти, які втратили актуальність, наприклад, присвячені виборам у США - видаляють.

Нагадаємо, науковці визначили, скільки може прожити людина. Вчені розробили тест, який може за аналізом крові визначити загальний рівень фізіологічної стійкості організму.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація