Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США суддя врятував від в'язниці модель, що вдарила стюардесу, і призначив умовний термін

Суддя вирішив, що модель не заслуговує на місяць у в’язниці.

У Лос-Анджелесі австралійська модель була засуджена до громадських робіт і випробувального терміну за ляпас стюардесі. Суддя пом’якшив термін, бо йому стало шкода дівчину.

Про це пише Associated Press.

Окружний суддя США Кормак Дж. Карні засудив модель Адау Морняна до трьох років умовного терміну і 100 годин громадських робіт. Вона отримала покарання через те, що дала ляпас стюардесі.

Прокурори хотіли призначити дівчині місяць в’язниці, однак судді стало шкода модель. Вона зі сльозами на очах прочитала заяву в суді, у якій йшлося про те, що тепер вона лікується від депресії, яка викликана дитячою травмою. Нещодавно дівчина зізналася, що її зґвалтували. Інцидент, що стався у літаку, підштовхнув дівчинув належного лікування.

"Я навчилася правильно давати раду своїм емоціям і травмам", - сказала заплакана Морнян, тримаючи за руку свого адвоката.

Модель попросила у суду "прощення, добра і милосердя".

"Я вірю, що вона розкаялася і що вона прагне отримати лікування, щоб таке ніколи не повторювалося", - сказав суддя.

Також Карні додав, що часто засуджував терористів, вбивць і торговців наркотиками, і що "ці люди повинні перебувати під вартою", але не такі, як Морнян.

Нагадаємо. вчені виявили новий вид сезонної депресії, яка вражає все більше людей. Від депресії під назвою "Сезонний афективний розлад" (САР) страждає від 1 до 10 відсотків населення. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції