Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США тричі вкрали знак Оld Town Road з вулиці через надпопулярний трек Lil Nas X

Влада чекає на спад популярності пісні.

У місті Веллслі, штат Массачусетс, тричі вкрали вказівник на вулицю Old Town Road через таку ж назву надпопулярного треку виконавця Lil Nas X.

Про це пише The Swellesley Report.

Трек Old Town Road вже 18 тижнів тримається на першій сходинці чарту Billboard Hot 100. Прихильники виконавця та його пісні у Веллсі так шаленіють, що крадуть знак, який вказує на вулицю Оld Town Road. Її назва така ж, як у трека-лідера.

Представник Управління громадських робіт Уеллслі розповів, що вказівник крадуть разом зі стовпом, на якому висить ще один покажчик.Його двічі замінювали, однак знак вкрали і втретє. 

Заміна двох знаків і стовпа обійшлася місту в 300 доларів (7,5 тис.грн). Влада вже витратила 1 тис. доларів (25 тис. грн), не враховуючи вартість робіт за установку знаків.

Оld Town Road знак

"Пранк дорого обходиться місту. Відсутність знака може перешкодити службам першого реагування, яким потрібно швидко знайти вулицю, якщо трапляється подія. Ми сподіваємося, що фанати пісні залишать наш знак в спокої", - розповіла представник управління Стефані Гокінсон.

Влада вирішила тимчасово не замінювати вказівник і зачекати, поки спаде популярність пісні.

Нагадаємо, пісня 20-річного американського репера Lil Nas X побила рекорд Мераї Кері, який протримався більше 20 років. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції