Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США трирічний малюк заблокував своєму таткові iPad на 48 років

Дитина багато разів намагалася розблокувати планшет.

У співробітника американського журналу The New Yorker та Інституту Брукінгса Евана Осноса сталася халепа – його трирічний син заблокував його iPad на дуже-дуже довго.

Про свою проблему Еван написав у Twitter, виклавши фото екрану свого гаджета. На світлині було зображено повідомлення про те, що пристрій заблокований, а далі йшлося про щось взагалі приголомшливе: "Спробуйте ще раз за 25,536,442 хвилини".

А це, між іншим, трохи більше 48 років. Тобто, чоловік зможе спробувати розблокувати свій гаджет аж у 2067 році – якщо ще пам'ятатиме пароль.

"Це виглядає фейком, але, на жаль, це наш iPad після того, як 3-річний син намагався (неодноразово) його розблокувати. Ідеї?", – написав Еван Оснос.

Користувачі давали різні поради: від корисних (підключити iPad до комп'ютера та синхронізувати пристрій за допомогою iTunes) до безглуздих (покласти у мішок з рисом чи спробувати подорожувати у часі). Синхронізація Осносу не допомогла, оскільки у нього на планшеті стояла застаріла операційна система.

Блокувальник iPad - це функція безпеки пристроїв Apple, яка застосовується кожного разу, коли хтось повторно вводить неправильний пароль. Чим більше разів вводиться неправильний пароль, тим на довший час блокується пристрій.

Зрештою Еван знайшов вихід – йому вдалося перевести свій iPad у режим DFU (Device Firmware Update - оновлення прошивки пристрою) і зараз планшет перебуває у процесі відновлення.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції