У США вчителька зґвалтувала 13-річного школяра 300 разів

У американському штаті Массачусетс йде судовий процес над шкільною викладачкою, яка звинувачується в сексуальному насильстві над неповнолітнім.

У американському штаті Массачусетс йде судовий процес над шкільною викладачкою, яка звинувачується в сексуальному насильстві над неповнолітнім. За версією звинувачення, заміжня жінка була буквально одержима пристрастю до підлітка і зґвалтувала його більше 300 разів.

На лаві підсудних виявилася 29-річна Крістина МакКаллум з міста Бостона. Її злочинне регулярне статеве життя з дитям продовжувалося впродовж 19 місяців. Тепер їй загрожує тюремний вирок і багатолітня заборона на роботу з дітьми.

Проте, підозрюваній мабуть удалося не зруйнувати свою сім'ю: принаймні, чоловік "гіперсексуальної вчительки" прагне її підтримати, і в залі суду подружжя з'являється разом, тримаючись за руки.

Як випливає з матеріалів скандальної справи, вперше викладачка спокусила хлопчика, ім'я якого приховується, 7 лютого 2006 року. Жертвою зґвалтування став брат її учня. Все відбувалося прямо на дивані в будинку МакКаллум, причому підліткові на той момент було всього 13 років. Подальші півтора роки жінка використовувала неповнолітнього буквально як свого секс-раба.

"Ми робили це кожні два дні", - скаржиться тепер на те, що відбувалося тоді шістнадцятирічна жертва. Журналісти на основі цих визнань скрупульозно підрахували, що вчителька зґвалтувала хлопчика понад 300 разів.

Проте в цій справі залишається неясним, чому потерпілий майже два роки мовчав про своє сексуальне життя.

Прокурор в звинувачувальній промові назвав Крістину МакКаллум "хижачкою", а її адвокат Фредерік МакДермот, навпаки, всі звинувачення заперечує. На думку захисту, вчителька всього лише хотіла замінити дитині матір, що адже постраждалого виховує батько-одинак.

Дійсно, МакКаллум періодично сама відводила братів в школу і готувала для них обід. Проте при цьому вона також постійно шукала задоволення своєї пристрасті.

Поліція виявила у школяра десять любовних послань вчительки, в яких вона розповідала хлопчикові про свої почуття і зізнавалася в ревнощах до його однокласниць.

Гучна справа стала надбанням громадськості лише тоді, коли батько братів випадково підслухав, як про дивну прихильність до них вчительки говорили однокласники. З цією пліткою батько і побіг в поліцію, після чого гірші побоювання підтвердилися.

Читайте також:
В Італії процес у справі про вбивство під час секс-оргії розпочався фліртом
Чоловіка засудили за те, що він вдарив дружину сковорідкою
Чернігівського педофіла засудили до 3 років… умовно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: