У США заарештували "липового" хірурга, який розглядав жіночі груди в барі

У США заарештували "липового" хірурга, який розглядав жіночі груди в барі

Ілюстрація / Фото: УНІАН

Жінка представилася потерпілим як пластичний хірург і проводила огляд їхніх грудей.

У США заарештували жінку без медичної освіти, яка представлялася відвідувачкам барів пластичним хірургом і проводила огляд їхніх грудей.

Як повідомляє канадське видання National Post, жертвами обману 37-річної Крістіни Росс стали дві жінки, одну з яких вона зустріла в барі міста Бойсе, а іншу в приміському нічному клубі. Росс представилася потерпілим як пластичний хірург під вигаданим ім'ям Берлін Оссіашоуна.

Як розповіли поліцейським самі постраждалі, Росс не викликала у них підозр завдяки її медичним знанням. У результаті жінки погодилися на огляд грудей, який вона провела безпосередньо в барі й нічному клубі. Після цього Росс залишила жінкам номер телефону однієї з клінік пластичної хірургії в Бойсе.

Поліція дізналася про події від працівників клініки, яких насторожили дзвінки, що надходили до медустанови з проханнями записатися на прийом до фахівця на прізвище Оссіашоуна.

Росс запідозрили у двох епізодах ведення медичної діяльності без ліцензії. Після арешту підозрюваної суддя штату Айдахо призначив заставу за її звільнення в розмірі 100 тисяч доларів.

За інформацією видання, працівникам поліції належить уточнити стать підозрюваної. Зокрема, в записах суду штату фігурує Кристоффер Росс, затриманий навесні 2010 року за дрібну крадіжку. Проте під час останнього арешту Росс представилася жінкою і була поміщена у відповідну камеру.

Читайте також:

Плоди еволюції людини: груди виросли, а пеніси зменшилися

Жіночі груди стають більшими з кожним поколінням

Дівчата обкрадали людей, відволікаючи їх голим бюстом

Повʼязані теми:

Наступна публікація