У США закінчилася "мильна опера", яка йшла більше 70 років

Серіал Guiding Light почав іти на телебаченні у 1952 році, до того ще 15 років "мильна опера" була радіоспектаклем.

Guiding Light. (Фото eonline.com)
Актори Guiding Light
Американський канал CBS 18 вересня покаже останню серію найдовшої "мильної опери" в історії ЗМІ - серіалу Guiding Light ("Світло, що вказує шлях").  Історія тривала 72 роки.

Прем'єра радіоспектаклю, автором якого була Ірна Філіпс, відбулася через п'ять днів після церемонії інавгурації президента Франкліна Рузвельта, 25 січня 1937 року.

До 1947 року радіопостановки були в програмній сітці NBCRadio, а потім права на них придбала компанія CBS, яка в 1952 році трансформувала Guiding Light в телевізійний серіал.

Кар'єра багатьох відомих нині голлівудських акторів почалася саме в цій "мильній опері". Так, з 1980 по 1981 року в серіалі знімався Кевін Бейкон, який грав роль важкого підлітка, в 1989 році роль няні, яка доглядала дітей однієї з головних героїнь, грала Каліста Флокхарт.

У серіалі також знімалися Джеймс Ерл Джонс, Рубі Ді та інші актори. За час свого існування Guiding Light більше 300 разів номінувався на різні нагороди і отримав більше 90 призів, зокрема Daytime Emmy Award.

У квітні керівництво компанії CBS повідомило глядачів про те, що у зв'язку з низькими рейтингами серіалу він транслюватиметься до 18 вересня 2009 року.

Читайте також:

Чоловіку загрожує в'язниця за вбивство папуги

У морі біля Одеси знайдено німецький літак з секретами Рейху

Ведучий Fox News вилаявся матом в прямому ефірі

У Нью-Йорку влаштували наймасовіше змагання з жбурляння пирогами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: