У США запустили секс-круїз для туристок "бальзаківського" віку

Круїз тривав три дні. Задоволені всі: і "пуми" - жінки, і молоді мандрівники, і організатори секс-круїзу. Тепер черги за квитками дуже великі.

Спеціальний секс-круїз для жінок після 40, що зберегли гарячий інтерес до сексу з молоденькими хлопчиками, вперше відбувся біля Тихоокеанського узбережжя США.

Таких дам в англомовних країнах прийнято називати "пумами". Круїз пройшов настільки вдало, що тепер організаторів обсідають натовпи "пум" з усіх кінців світу, а туроператори страшно шкодують, що така ідея не прийшла їм в голову раніше.

Квитки на перший рейс круїзер Elation, що належить компанії Carnival Fun, були розпродані миттєво і тут же виросла черга на наступні рейси.

Туристичний лайнер вирушив із Сан-Дієго в Каліфорнії до мексиканського порту Енсенада. Плавання тривало три дні, під час яких веселі дами відмінно проводили час, щовечора танці користувалися величезним успіхом. Не варто думати, що на лайнері зібралися одні старі туристки. За статистикою, тільки в США на кожні 100 молодих дівчат припадає 118 молодих хлопців і як мінімум кожен шостий шукає легких зв'язків з жінками старшого віку. А насправді, молодих чоловіків, які прагнуть отримати задоволення з досвідченими і делікатними коханками, набагато більше - адже "пуми" чітко знають, чого хочуть, а чого ні. І в категорії "ні" виявляються зобов'язання, співжиття і дітей, а це саме те, чого так уникають сучасні молоді люди.

Оскільки ціна квитка на Elation за 4-денний круїз починалася від 125 доларів, бажаючих провести час з красивими і доступними туристками виявилося дуже багато. У результаті задоволені опинилися всі: і "пуми" з Франції, Італії, Данії, Канади і США, що побували на першому круїзі, і молоді мандрівники, і організатори секс-круїзу - туроператор Singles Travel Company. Компанія збирається продовжувати настільки вдале починання.

Нагадаємо, що опитування, проведене в 2009 році на сайті OnePoll.com, показав, що досвідчені туристки вважають найфаховішими коханцями чоловіків з Іспанії та Бразилії. Ці дві гарячі нації потіснили з колишніх висот італійців і французів. Найгіршими коханцями світу визнані німці, англійці і шведи.

Читайте також:

У Таїланді заарештували росіян за п'яну оргію на пляжі

90-річні дідусі й бабусі влаштували сексуальну оргію в будинку престарілих

Колумбієць відрізав собі пеніс, щоб не зраджувати дружині

Джолі переспала з коханцем своєї матері

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: