Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США жінка виграла півмільярда у лотереї і подала до суду на компанію-організатора

Вона почала хвилюватися за свою безпеку через великий розмір виграшу.

Американка зі штату Нью-Гемпшир Джейн Доу виграла 560 мільйонів доларів, а потім подала позов до суду на лотерейну компанію Powerball за порушення прав зберігати анонімність.

Про це повідомляє ABC.

Жінка купила лотерейний квиток на одному з ринків міста Меррімак. 6 січня переможці дізналися про свої виграші, а вже 22 січня можна було отримати гроші. Джейн заповнила усі бланки згідно з інструкцією на сайті, а також підписалася на зворотній стороні квитка. Однак після розмови з адвокатами вона дізналася, що могла скористатися послугою довіреної особи і лишатися анонімною.

Адвокати Джейн Доу вимагали знайти для жінки довірену особу і скористатися її послугами для підпису квитка, однак їм відмовили. Причиною назвали недійсність квитка після внесення будь-яких змін.

Американка захотіла лишатися анонімною через небезпеку, яка чатує на переможців у лотереї через публічність. Так, 2009 року Абрахам Шекспір зі штату Флорида виграв у лотереї 30 мільйонів доларів, згодом його вбив зловмисник, котрий дізнався про наявність такої суми грошей у переможця.

Джейн Доу під час скарги посилалася на випадок, коли переможець лотереї 2016 року делегував право підпису довіреній особі, аби його ім'я не стало публічним. 

Нагадаємо, 4 лютого 2018 року під час розіграшу 965-го тиражу державної лотереї "Лото-Забава" гравець з м. Луцьк зірвав джекпот сумою 3 000 000 гривень. Це перший виграш 2018 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції