У США злодії вжили прах чоловіка і двох собак, прийнявши його за кокаїн

У США злодії вжили прах чоловіка і двох собак, прийнявши його за кокаїн

У США злодії вжили прах чоловіка і двох собак / Фото: Hoerup-skole.skoleintra.dk

В Америці злодії пограбували будинок, де викрали прах чоловіка і двох собак, а потім спробували його вдихнути.

В американському місті Силвер-Спрінгс-Шорс, штат Флорида злодії вжили кремовані останки чоловіка і двох собак, прийнявши їх за кокаїн.

Як повідомляють представники поліції США, прах був вкрадений з будинку жінки в Сілвер-Спрінгс-Шорс, штат Флорида, 15 грудня. Грабіжники забрали урну з прахом її батька, ще один контейнер, в якому зберігалися останки двох німецьких догів, а також електроніку і ювелірні прикраси, повідомляє офіс шерифа округу Меріон.

Поліцейські дізналися, що сталося з прахом, коли заарештували п'ятьох молодих людей у зв'язку зі спробою пограбування ще одного будинку в Сілвер-Спрінгс-Шорс минулого тижня.

"Підозрювані прийняли прах за кокаїн або героїн. Незабаром з'ясувалося, що підозрювані вжили деяку кількість праху, вважаючи, що вони нюхають кокаїн", - говориться у звіті шерифа.

Коли підозрювані усвідомили свою помилку, вони подумали повернути прах, проте замість цього викинули його в озеро, так як вирішили, що на контейнерах з останками тепер є їхні відбитки пальців, сказав представник шерифа Джадж Кочрен.

Поліцейські зробили спроби дістати прах. Злочинці отримали тюремний термін за звинуваченням у декількох пограбуваннях і ряді інших злочинів.

Нагадаємо, в кінці жовтня Гітарист легендарної рок-групи Rolling Stones Кіт Річардс в книзі мемуарів Життя підтвердив, що вдихав прах батька, проте невідомо щодо того, чи змішував він його з кокаїном.

Читайте також:

Англійка зробила татуювання з праху загиблого сина

Американська сім'я помилково продала прах родички

Кіт Річардс змішав кокаїн з прахом свого батька

Повʼязані теми:

Наступна публікація