У США знайшли рецепт ефективної економії

Наймудрішими покупцями виявляються ті, хто намагається округлити цифри на ціннику кожного продукту.

Люди, що бажають заощадити свої кошти, роблять тільки гірше, намагаючись відстежити, скільки грошей вони витратили. Так стверджують співробітники Корнельського університету, що опублікували результати свого дослідження в журналі Journal of Marketing.

Група американських вчених, співпрацюючи з експертами з Голландії, провела два лабораторні і два соціальні дослідження з метою знайти спосіб, що допомагає найбільш ефективно заощаджувати кошти.

За їхніми словами, ті, хто підраховує загальну вартість купленого, йдуть по хибному шляху. Ті, хто намагається підрахувати загальну суму, практично завжди роблять тільки гірше, на відміну від тих, хто звертає увагу на окремі ціни ", - сказав Брайан Уонсік, професор Корнелльського університету з маркетингу.

За словами вченого, звертати увагу на підсумкову цифру в чеках схильні покупці з низьким доходом. Однак саме люди з скромним бюджетом, як правило, переплачують. Витрачаючи, таким чином, більше грошей, вони змушені обмежувати себе в чомусь ще, що призводить до негативних наслідків емоційним, в тому числі пов'язаних безпосередньо з магазином, в якому вони роблять покупки.

Як з'ясували вчені, наймудрішими покупцями виявляються ті, хто намагається округлити цифри на ціннику кожного продукту, що попадає в їх кошик, тобто приймаючи цінник в 4 доларів 99 центів за 5 доларів. "Коли люди не округлюють, це призводить до неприємних сюрпризів на касі", - додав один з авторів дослідження.

Читайте також:

Екологічно та економно: Світ заощаджує кошти і береже природу

2010 року ціни у супермаркетах підвищаться на 30%

Економія під час кризи: де правильно витрачати гроші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: