Дві 56-річні жінки виявили, що їх підмінили при народженні

В американському штаті дві жінки зустрілися після того, як з'ясувалося, що їх 56 років тому переплутали в пологовому будинку.

Ді Енн Енджелл з Фоссіла і Кей Рене Рід з Кондона народилися в один день навесні 1953 року в лікарні міста Хеппнер. Саме тоді їх підмінили у пологовому будинку.

Дівчата виросли, вийшли заміж, народили дітей і стали бабусями, нічого не знаючи про помилку. Лише минулого літа до брата Кей Рене, Бобі Ріду, подзвонила 86-річна жінка, яка була знайома з його матір'ю і у свій час жила по сусідству з сім'єю Енджелл. Бобі зустрівся з жінкою в будинку пристарілих, де вона зараз проживає, та розповіла йому, що Марджорі Енджелл говорила їй про свою підозру, що медсестри після купання принесли їй чужу дитину. Але робити було нічого, і сім'я продовжувала виховувати ту дівчинку, яку мати принесла з пологового будинку.

Кей Рене Рід
Кей Рене Рід зі своїми біологічними сестрами. Фото: The East Oregonian
Старенька показала Бобі стару фотографію. За його словами, дівчинка була дуже схожа на його сестру Кей Рене, якою вона була приблизно в 7 або 8 класі. Проте це була сестра Ді Енн Енджелл.

Приголомшений Бобі дуже боявся зачепити почуття Кей Рене і спочатку поділився отриманою інформацією зі своїми двома старшими сестрами, і одна з них вже розповіла Кей Рене. Нарешті, сім'я зустрілися, батьки Кей Рене і Ді Енн вже померли, але з'ясувалося, що припущення про те, що дівчаток підмінили, час від часу з'являлися і в одній, і в іншій сім'ї.

Кей Рене тим часом вирішила встановити правду за допомогою експертизи. Жінка, її брат Бобі і сестра Дороті зустрілися з Ді Енн в клініці в Кенневіці (штат Вашингтон) минулого місяця. Лікарі взяли аналізи у всіх і стали порівнювати ДНК Кей Рене і Ді Енн з матеріалами Бобі і Дороті, щоб визначити міру спорідненості.

Через тиждень результати були отримані. Лікарі прийшли до висновку, що вірогідність того, що Кей Рене - сестра Бобі і Дороті, дорівнює нулю, у Ді Енн ця вірогідність дорівнювала 99,9%. Кей Рене розповіла журналістам, що вона і без експертизи знала, що буде такий результат, оскільки Ді Енн виглядала як близнюк її сестри.

Лікарня, де дівчаток переплутали, запропонувала жінкам виплатити компенсацію, але вони відмовилися. Дві жінки подружилися і останній день народження святкували разом. Вони говорять, що намагаються знайти позитивні моменти в тому, що сталося, адже вони прожили хороше життя.

Читайте також:

Британський універмаг скасував націнку на бюстгальтери великих розмірів

Лікарі прийняли пологи під час операції на серці

Щоб потрапити до Книги Гіннеса, індус грав на гітарі 55 годин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: