У стервозних начальниць діагностували брак сексу

Жінки кричать на підлеглих через відсутність оргазму - переконалися німецькі психологи після масштабних досліджень.

Деякі представниці прекрасної статі зганяють свою злість на підлеглих не тому, що незадоволені роботою співробітників, а внаслідок статевої незадоволеності.

Так вважають німецькі психологи.

Учені з Берлінського університету протестували більше 1000 жінок-начальниць і опитали більше 10 тис. менеджерів нижчої та середньої ланки. Наприкінці дослідження фахівці порівняли результати піврічної роботи.

З'ясувалося, що в 63% випадків керівниці дозволяють собі кричати на підлеглих чоловіків і жінок із-за того, що не отримують сексуальної розрядки. І чим вищий пост займає дама, тим більше і частіше виявляє агресивність.

В 27% епізодах жінки за негативною поведінкою приховують комплекси неповноцінності.

Владним леді давали розібрати ситуації, в яких вони повинні були роздати вказівки і провести оцінку діяльності службовців.

При цьому вони відзначили ті місця, які викликали виражені негативні емоції. А потім пред'являли отримані дані працівникам, які розповіли, де на них чекають найнеприємніші робочі моменти.

Крім того, у начальниць з'ясували дійсну причину невдоволення - відсутність оргазму. До речі, в особливо дратівливих дам рівень шуму при тому, коли вони кричали на підлеглих, перевищував 130 децибел.

Читайте також:

Кожен другий чоловік займався сексом на робочому місці

Британці з'ясували, що секс без презерватива корисний для мозку

Мешканки "здорових" країн віддають перевагу жіночним чоловікам перед грубими мачо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: