У Таїланді відкрили кафе, де відвідувачів зустрічають 13 усміхнених коргі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Песики зачаровують гостинністю.

У Бангкоку, що у Таїланді, відкрили кафе, де працюють 13 чарівних коргі. Вони зустрічають клієнтів біля входу і щиро тішаться новим гостям. Власницею кафе є Танчанок Канаваонг. Вона дуже любить собак. Жінка розповіла, що раніше у неї було 10 сибірських хаскі і золотистих ретриверів.

"Коли вони постаріли і померли, я шукала собак зі схожими характеристиками, тільки меншого розміру, і вирішила завести хлопчика-коргі", - розповіла жінка.

Пізніше жінка у неї з’явився ще один коргі, а згодом - ще один. Після того, як їх стало п’ятеро, у деяких із собак почали з’являтися діти. Тепер у сім’ї коргі 13 песиків. Танчанок не планувала робити собаче кафе, але зараз не жалкує про відкриття закладу. Танчанок тішиться тому, що коргі щасливі через величезну кількість уваги від клієнтів. Останні натомість виходять із кафе радісними та позитивно налаштованими.

Власниця кафе тренує коргі і не дозволяє їм набрати вагу. Щоб собаки залишалися у тонусі, вона випускає їх у сад кафе бігати тричі на день. Також у них є година обіднього відпочинку та вихідний у понеділок.

Для відвідувачів кафе відчинене від 12:00 до 18:00 з вівторка по п'ятницю і від 10:00 до 18:00 в суботу та неділю. Щодня кафе організовує годинні зустрічі із песиками для 50 клієнтів, які коштують близько 11 доларів на людину.

Фотогалерея У Таїланді відкрили кафе, де відвідувачів зустрічають 13 усміхнених коргі (15 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції