Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рятівники вважають, що тварина могла випасти з рибальського човна.

У Таїланді робітники бурової платформи врятували собаку, який опинився у морі за 220 км від берега.

Про це повідомляє Sky News.

Один з працівників, Вітісак Пайалвау, написав на своїй сторінці у Facebook, що тварину помітили у воді поруч з платформою. Собака чіплявся за опорну конструкцію під палубою, не гавкав та не скавчав.

Робітники спустили мотузку, зуміли обв'язати її навколо шиї тварини та витягти її на платформу. Собаку нагодували, відмили від солоної води і дали відпочити. Після того передали захисникам тварин у порту.

Вітісак Пайалвау сказав, що собаці пощастило, що море було спокійним, бо якби були хвилі, то працівники навряд чи його помітили. Тварині дали ім'я "Бун Род", що озачає "Той, хто вижив".

Працівники бурової платформи вважають, що собака міг опинитися так далеко від берега, випавши з рибальського човна.

Нагадаємо, у Харкові врятували єнотоподібного собаку. Поранену тварину ще тиждень тому знайшли діти, які прийшли на екскурсію до музею залізничної техніки. На тілі тварини було щонайменше з десяток ран і з сотню кліщів. Що вона виживе, надії було мало, проте медикам вдалось її вилікувати.

ВідеоВолонтери й медики рятують пораненого єнотоподібного собаку в Харкові

Поранену тварину ще тиждень тому знайшли діти, які прийшли на екскурсію до Музею залізничної техніки. На тілі тварини було щонайменше з десяток ран і з сотню кліщів. Що вона виживе, надії було мало. Проте медикам вдалося виходити кудлатого. Собака має чудовий апетит, товаришує зі своїми рятівниками та вже отримав ім'я.  

Волонтери й медики рятують пораненого єнотоподібного собаку в Харкові

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції