Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Тихому океані знайшли яхту з тілом чоловіка, який перетворився на мумію

Невідомо, як давно він помер та що стало причиною смерті.

Неподалік від Філіппін двоє рибалок знайшли яхту, що дрейфує, з померлим чоловіком на борту. Через сухі океанські вітри, високу температуру та солоне повітря тіло мерця перетворилося на мумію.

Як повідомляє Daily Mail, тіло 59-річного німецького мандрівника Манфреда Фрітца Байората знайшли на покинутій яхті у Тихому океані біля узбережжя міста Баробо у філіппінській провінції Південне Сурігао. Чоловіка знайшли біля телефона, ніби він намагався подати сигнал лиха перед смертю.

Зазначимо, яхта завдовжки 12 метрів подорожувала світом протягом 20 років. Манфред Байорат був досвідченим моряком та багато мандрував світом. Коли знайшли яхту, більша її частина була залита водою, але людям вдалося знайти фотоальбоми, одяг та залишки їжі. Завдяки деяким документам, знайденим на борту човна, вдалося встановити особу померлого.

Невідомо, що спричинило смерть Манфреда Байората. Наразі поліція намагається зрозуміти, які місця відвідував чоловік та хто спілкувався з ним востаннє.

Крім того, тіло Байората відвезли в місто Бутуан, щоб провести розтин, а яхту відбуксували у порт Боробо, аби поліція провела інспекцію. Посольство Німеччини в Манілі намагається знайти родину чоловіка. Вважається, що його донька Ніна працює капітаном вантажного судна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції