Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Туреччині кур’єра за плювок у піцу засудили до двох років за ґратами

Камери зафіксували його вчинок.

У Туреччині суд виніс вирок кур'єру, який плюнув у піцу одному зі своїх клієнтів. Йому доведеться пробути за ґратами два з половиною роки.

Про це пише Courthouse News Service.

Інцидент стався в місті Ескішехір 2017 року. Камери спостереження зафільмували кур’єра, який привіз піцу на замовлення. У приміщенні він відкрив коробку і нахилився над нею з телефоном в руці. Тоді хлопець плюнув в піцу й зробив знімок. Після цього він поніс її замовнику.

Кур’єр заперечував свою провину і наголошував на тому, що просто відкрив коробку, щоб перевірити стан піци. Він зазначив, що дорогою до клієнта він потрапив у невелику аварію. Фото ж він зробив для колеги, яка приймала замовлення у “проблемного клієнта, який обсипав її прокльонами”.

Замовник Хусейн Альюз стверджує, що “нікого не проклинав”. Він встиг з'їсти два шматки піци, коли йому написав консьєрж, який попросив не їсти піцу. Турок поскаржився, що через стрес схуднув на шість кілограмів.

На засіданні суду Бурака С.визнали винним за “створення небезпеки життю за допомогою отруєння їжі або її псування" і "псування товарів зі створенням небезпеки  здоров'я клієнта". Кур'єра відправили за ґрати на два з половиною роки.

Нагадаємо, влітку 2019 року у центрі Києва двоє співробітників кур'єрської служби Glovo влаштували бійку. Сутичка виникла через ДТП, в яку потрапили кур'єри на моторолерах. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції