Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Туреччині просять владу змінити кордони провінції, щоб вони нагадували емблему Бетмена

Петицію підписали більше 21 тисячі людей із 25 тисяч необхідних.

У Туреччині подали петицію з проханням змінити кордони провінції Батман, щоб вона нагадувала емблему всесвітньо відомого персонажа коміксів Бетмена.

Про це повідомляє Interesting Engineering.

Провінція Батман розташована на південному сході Туреччини. Адміністративний центр і головна річка цього регіону також називаються Батман. Провінція названа на честь старої турецької міри ваги, там проживають близько 50 тисяч людей.

"Батману потрібні деякі зміни! Ми можемо почати з кордонів. Змінюючи кордони, ми можемо зробити їх більш реалістичними", - заявляє місцевий мешканець Кемаль Атакан Кірка у своєму зверненні до губернатора провінції.

Наразі петицію підписали більше 21 тисячі людей із 25 тисяч необхідних.

Турецька провінція у кордонах Бетмена
Interesting Engineering
Такими автор петиції хоче бачити кордони провінції Батман.
Провінція Батман Туреччина
Вікіпедія
Так нині виглядають кордони провінції Батман.

Це не вперше, коли турецька провінція намагалася скористатися своєю асоціацією із супергероєм коміксів. 2008 року мер міста Батман Гусейн Калкан оголосив про намір подати позов до компанії "Warner Bros." та режисера Крістофера Нолана за використання назви міста у фільмах "Бетмен. Початок" та "Темний лицар" без сплати роялті.

Втім, судового процесу так і не сталося. Можливо через те, що комікс про Бетмена з'явився у 1930-х роках, за два десятиліття до того, як місто Батман затвердило свою сучасну назву.  

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції