У Варшавському зоопарку виставили на показ людей

В одній з кліток зоопарку оселилися двоє молодих представників виду Homo sapiens. Своїм незвичайним рішенням керівництво зоопарку вирішило показати, що "люди теж тварини".

Увагу відвідувачів Варшавського зоопарку залучили його нові незвичайні мешканці. Вся справа в тому, що з недавнього часу в одній з кліток зоопарку оселилися двоє молодих представників виду Homo sapiens.

Своїм незвичайним рішенням керівництво зоопарку вирішило показати, що "люди теж тварини", тому його експозиція доповнилася вольєром, в якому тепер мешкають 24-річний чоловік і 18-річна жінка.

Молоді люди, які добровільно стали новими сусідами інших ссавців, птахів та рептилій, одягаються в шкури, наводять порядок у стилізованої печері первісних людей, розводять вогонь і готують на ньому їжу. На думку керівництва зоопарку, мешканці цієї клітки з точністю відтворюють вигляд наших предків, які жили на Землі 20 тисяч років тому.

"Вони дуже спокійні і милі. Не б'ються. Люблять дивитися на перехожих ... Відвідувачі можуть спробувати поспілкуватися з ними і навіть погодувати", - розповіла заступник директора зоопарку Ева Зборніковска. За її словами, цей проект повинен "підштовхнути людей до думки про те, яке місце у всесвіті займає людина".

Вона також повідомила, що нові мешканці стали лише частиною проекту зоопарку, в рамках якого вже на наступному тижні тут розпочнуться регулярні лекції історика і журналіста Олександра Даушкевіча. Фахівець допоможе відвідувачам зануритися в атмосферу старовини і розповість про життя первісних людей.

"Ми хочемо показати, що, в цілому, не сильно відрізняємося від наших предків. Ми теж нудьгуємо, думаємо про життя, готуємо. Ми дуже мало знаємо про первісних людей і думаємо, що вони як тварини", - вважає експерт.

Самі мешканці печери своєю новою роботою задоволені. Єдине на що вони скаржаться - так це погана погода і недостатня щедрість відвідувачів.

Нагадаємо, для профілактики грипу працівники Харківського зоопарку підтримують у приміщенні, де мешкають мавпи, постійну температуру, вентилюють його, а тваринам дають пити чай с малиною і лимоном.

Читайте також:

Мавпи з Харківського зоопарку п'ють чай з лимоном для профілактики грипу

У зоопарку Лейпцига облисіли ведмеді

В зоопарку Гази ослиць перефарбували на зебр

ВідеоУ Варшавському зоопарку виставили на показ людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: