Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Великій Британії 20-секундне відео вберегло малюка від смерті

Ролик допоміг визначити діагноз.

У Великій Британії мешканка міста Грейвзенд, графства Кент, показала лікарям 20-секундне відео із хворою донькою. Воно врятувало дівчинці життя, пише The ​​Mirror.

Дочка Елла 30-річної Джейд Родфорд хворіла кілька днів, і згодом її стан різко погіршився. Лікар оглянув малюка, але не знайшов небезпечних відхилень.  Матір відвезла дитину до бабусі, однак за п’ять хвилин пролунав дзвінок, і жінка була змушена повернутися. Вона побачила, що тіло її дочки вкривається жовто-малиновими плямами, й вона синіє і задихається.

Джейд зафіксувала це на камеру і негайно зателефонувала до служби швидкої допомоги. Їй відповіли, що швидше буде доправити дівчинку у лікарню власноруч.  Там лікарі не могли поставити точний діагноз, оскільки симптоми проявлялися лише вдома. Тоді Родфорд показала записане відео. Лікарі одразу визначили діагноз. Це був сепсис - зараження крові. П'ятирічна Елла провела у лікарні 12 днів.

"Якби я не записала це відео, Елли б зараз не було серед живих. Інтуїція мені підказувала, що з донькою щось не так. Цей ролик врятував їй життя", - поділилася матір дівчинки.

Нагадаємо, в американському штаті Каліфорнія лікарі виходили найменшого в світі новонародженого малюка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції