У Великій Британії офіціант врятував відвідувача, який вдавився куркою, і став героєм Мережі

Дата публікації
Перегляди
1804
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Фото: swns

Хлопець повертався до каси, коли помітив, що один із клієнтів почав задихатися.

У Великій Британії 24-річний студент з Бангладеш Шейх Рифат врятував відвідувача індійського ресторану Bangor Tandoori в Північному Уельсі, коли той подавився куркою.

Відеозапис із камер спостереження у середу, 26 травня, оприлюднило інформагентство South West News Service.

Зазначається, що хлопець, який працює в закладі офіціантом, витягнув клієнта з-за столу і кілька разів успішно застосував до нього маневр Геймліха.

"Я оглядав ресторан, перевіряв, чи все в порядку з відвідувачами, чи непотрібно їм ще чого-небудь. Повертався до каси, коли помітив, що з Джейком (відвідувачем) щось геть не так. Його обличчя почервоніло, а з очей текли сльози", - пригадав Рифат, пише The Mirror.

Рятівник додав, що йому знадобилося "дві чи три секунди", щоби зрозуміти, в чому може бути справа.

"Він щосили намагався дихати, - продовжив хлопець. - Я витягнув його і вивів до проходу, дуже міцно схопив зі спини, натискаючи на живіт, і струснув його".

Після кількох спроб потерпілий виплюнув шматок курки і знову почав дихати, а в бік офіціанта пролунали оплески від інших гостей закладу.

"Він обійняв мене, (...) сфотографувався і дав хороші чайові. Спочатку я відмовлявся, тому що я мусульманин, а в нашій релігії, якщо ви допомагаєте комусь, ви повинні робити це самовіддано", - поділився Рифат.

Хлопець розповів, що в дитинстві сам опинився у подібній ситуації, тоді його врятував батько.

"Чесно кажучи, це прекрасне почуття. Я ніколи в житті не мріяв, що буду в новинах. Що принесло мені більше задоволення і більше щастя, так це те, що Джейк в безпеці", - зауважив він. 

Раніше на Сумщині зустріч однокласників у ресторані ледь не обернулася трагедією, коли за столом подавилася 36-річна жінка. У компанії не знайшлося жодного, хто зміг би допомогти. Щасливий фінал забезпечила блискавична реакція адміністраторки ресторану, яка саме повернулася з тренінгу із надання першої допомоги.

На Сумщині адміністратор ресторану врятувала життя жінці, яка вдавилася за столом

На Сумщині адміністратор ресторану врятувала життя жінці, яка вдавилася за столом

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1804
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація