Забаганка коштувала її чоловікові £800.

59-річна Вів'єн Бодікот з Хінклі (Лестершир) обожнює футбольного тренера "Манчестер Юнайтед" Жозе Моурінью та буквально присвятила йому власне тіло. Жінка зробила 20 татуювань, пов'язаних з ним.

Про це повідомляє "The Mirror". 

Вів'єн розповідає, що вона рідко виїжджає до міста і ніколи не повертається без нового тату із Жозе: "Він не просто особливий, він – єдиний. Якби я його побачила наяву, то, мабуть, би померла".

Дизайн деяких з малюнків Вів'єн розробила сама. Жінка, наприклад, уже має татуювання очей та серцебиття Жозе, а також його портрети.

Заради Моурінью вона готова навіть зрадити з кумиром свого 76-річного коханого Тоні, що надав їй £800 з власної пенсії на татуювання. Вони з Вів'єн побралася 15 років тому, і хоч чоловік не поділяє захоплення дружини футболом, він радий, що допоміг їй стати щасливою.

Жінка розповіла: "Ціна моїх татуювань різниться, деякі невеликі написи я зробила за £60, але більше малюнків було за £250. Загалом, це коштувало £800".

Востаннє Вів'єн була на футбольному матчі ще в 90-х разом зі своїм покійним батьком. Проте це не завадило їй захопитися однією з найвідоміших постатей сучасного футболу: "Він просто неймовірний і щоразу, коли я відкриваю газету та бачу його, то просто тану. Не було б і дня, щоб я не поглянула на фото Жозе в Мережі, я просто залежна від нього".

Якщо Моурінью залишить пост головного тренера "МЮ" і перебереться до іншої країни, жінка готова послідувати за ним і підтримувати його.

Нагадаємо, що головний тренер "Манчестер Юнайтед" Жозе Моуріньо та відомий тенісист Енді Маррей знялися в рекламі автоконцерну Jaguar. За сюжетом, Моуріньо викрадає трофей Wimbledon у спортсмена й підмінює його на картонну копію. 

Залиште свій коментар