У Великобританії 1 лютого оголосили "днем прогульника"

Прогули в перший понеділок лютого пов'язані в основному з втомою від перших тижнів роботи після свят.

Перший понеділок лютого стане у Великобританії "днем прогульника", пише The Daily Mail. Згідно з дослідженням, проведеним компанією Employment Law Advisory Services, очікується, що приблизно 350 тисяч осіб 1 лютого не прийдуть на роботу.

Зростання кількості прогулів в перший понеділок лютого спостерігається у Великобританії щорічно. Якщо раніше співробітники зазвичай дзвонили на роботу і говорили, що раптово захворіли, то тепер вони вважають за краще сповіщати роботодавців про неявку за допомогою електронної пошти чи текстових повідомлень. Це пов'язано з тим, що, як здається більшості британців, начальству таким чином складніше розпізнати брехню.

Прогули в перший понеділок лютого пов'язані в основному з втомою від перших тижнів роботи після свят, з боргами після Нового року, а також з тим, що до Великодня залишається ще дуже багато часу. За різними даними, від 12 до 50 відсотків тих, хто не приходить на роботу, просто вигадують привід, щоб залишитися вдома.

Очікується, що послання від підлеглих отримають 25 відсотків менеджерів. З 1500 керівників, опитаних дослідниками, близько половини заявили, що не вірять повідомленням співробітників про погане самопочуття. The Daily Telegraph зазначає, що прогули 1 лютого можуть обійтися економіці країни в 30 мільйонів фунтів стерлінгів (більше 48 мільйонів доларів).

Читайте також:

У світі зафіксовано рекордний рівень безробіття

Безробіття в єврозоні досягло 10-річного максимуму

У Києві на одну вакансію претендують 300 людей

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: