У відомого восьминога Пауля з’явився особистий охоронець

У відомого восьминога  Пауля з’явився особистий охоронець

Пауля охороняють

До акваріуму восьминога Пауля приставлений охоронець Олаф Кіпен - невисокий товстун, який має стримувати натовп.

Восьминіг Пауль, визнаний неофіційним символом Чемпіонату світу з футболу 2010 року, обзавівся особистим охоронцем. До його акваріуму приставлений Олаф Кіпен -  невисокий товстун, який має стримувати натовп.

Олаф Кіпен каже, що поки ніхто не намагався заподіяти шкоду восьминогу. "Розлючених голландців тут ще не було", - сказав він.

Зараз Олафу доводиться стежити, щоб відвідувачі, які фотографують восьминога, не використовували спалах, а також не давати їм стукати по склу акваріума.

Він також розповідає відвідувачам, особливо щасливим іспанцям, про спосіб життя і режим харчування восьминога. Нещодавно мешканці одного іспанського рибальського села привезли Паулю почесну медаль.

Нагадаємо, загальне божевілля на восьминіг-провісник, вгадати на чемпіонаті вісім результатів з восьми, викликало стурбованість ізраїльських рабинів, які заборонили вдаватися до такого способу ворожіння.

Нагадаємо, восьминіг Пауль прославився тим, що вірно передбачив результати усіх матчів збірної Німеччини на чемпіонаті світу в ПАР. Нещодавно він визначив переможця наступних президентських виборів у Росії.

Читайте також:

Восьминіг-оракул більше не вгадуватиме результати матчів

Восьминіг-оракул чемпіонату світу оцінений у 500 тисяч євро

Іспанці назвуть своїх дітей на честь восьминога-оракула

Восьминіг-оракул ЧС-2010 виявився самкою

Восьминіг-оракул чемпіонату світу оцінений у 500 тисяч євро

Восьминіг-оракул чемпіонату світу оцінений у 500 тисяч євро

Повʼязані теми:

Наступна публікація