У Японії кішок і собак призначають начальниками залізниці

У Японії для боротьби з кризою кішок і собак призначають начальниками залізничних станцій.

Дві кішки і один собака офіційно працюють в Японії начальниками станцій, допомагаючи місцевим залізничним компаніям справлятися з фінансовими труднощами, які викликали нелади в світовій економіці.

Після символічного призначення домашніх вихованців на ці важливі посади різко збільшилася кількість пасажирів на певних маршрутах, повідомляють 26 лютого токійські газети.

Восьмирічний йоркширський тер'єр Марон, кличка якого на російську мову переводиться як Каштанка, в червні минулого року приступив до виконання своїх обов'язків на станції в префектурі Івате. Його нарядили в уніформу з кашкетом, щоб він міг при повному параді зустрічати і проводжати пасажирів на пероні.

З появою собаки непомітна станція Окунакаяма-коген стала настільки популярною, що щодня її відвідують близько 50 туристів, які приїжджають зі всіх кінців країни.

Втім, японській Каштанці поки далеко до результатів кішки Басу, яка працює у міру своїх скромних сил на станції Айдзувакамацу в префектурі Фукусима. Їй вдалося за шість місяців після початку роботи в квітні минулого року привабити 28 тисяч пасажирів, тобто у півтора рази більше, ніж зазвичай користувалися зупинкою за цей термін. Керівництво станції в один голос визнає, що ніколи не зможе розплатитися з Басу за її допомогу.

Проте по успішності рекламного ходу далеко позаду залишила всіх своїх колег дев'ятирічна кішка Тама. Вона стала першим домашнім вихованцем в Японії, якого призначили на посаду начальника залізничної станції.

Це сталося ще три роки тому, коли вона розпорядженням дирекції очолила невелику станцію Кісі, яка працює в автоматичному режимі і без персоналу на ділянці між містами Вакаяма і Кінокава (префектура Вакаяма).

Тільки за останні декілька місяців кішка привабила пожертвування на суму близько 10 млн. ієн (більше 105 тисяч доларів США по поточному курсу). Популярність Тами настільки велика, що з березня цього року в префектурі Вакаяма в її честь буде випущений на маршрут спеціальний поїзд. Основним елементом оформлення стануть фотографії японської мурки.

За свої заслуги волохаті залізничні боси в Японії носять фірмову уніформу, живуть у власних комфортних офісах і отримують регулярне живлення.

Читайте також:

У США скунс паралізував роботу бібліотеки

У череві крокодила знайшли останки австралійського хлопчика

Верблюди, що застрягли на двох кордонах, нарешті дісталися до Болгарії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: