У Європі з'явився перший цілодобовий порноканал для жінок

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Європі з'явився перший цілодобовий порноканал для жінок

Порнофільми, орієнтовані на жінок, уже оцінили й чоловіки

Новий телеканал еротики, орієнтований виключно на жінок, хочуть зробити частиною масової феміністичної культури. Він значно відрізняється від традиційного порно.

У Нідерландах запустили перший в Європі телеканал порно-еротичного змісту, який створений спеціально для жінок і віщає 24 години на добу.

Новий канал отримав назву "Сутінки". Автори ідеї запевнили, що він значно відрізняється від традиційних порнофільмів, адже жінки хочуть бути впевненими в тому, що "ці герої - не підробка, що це дійсно відбувається". Логотипом каналу став знайомий усім образ - перець чилі.

"Нідерландам пощастило, що у них є "Сутінки". Знаю, в Америці існує попит на таке кіно у жінок, яким не вистачає чоловічої уваги", - зауважила американський продюсер американських еротичних фільмів Дженніфер Ліон Белл, випускниця психологічного факультету Гарварду. Зараз вона викладає курс з еротичних фільмів в Нідерландській Кіноакадемії.

Як розповіли творці каналу, проведене ним дослідження потенційного ринку показало, що більше половини голландок дивляться порнофільми, а 78% прекрасної половини Нідерландів з радістю зустрінуть новий телеканал еротики, орієнтований на жінок.

"Сутінки" можна дивитися і в режимі онлайн. Це можуть бути і рабські ігри лесбіянок, і просто романтичні сцени, але канал не можна називати "традиційною порнографією", оскільки він має свої відмінні риси: передбачає реалізм, повагу і включення сексу в сюжетну лінію", - поділився представник каналу Мартін Броерсма.

До речі, канал уже оцінили і чоловіки, які вже втомилися від традиційних фільмів такого змісту.

Засновник каналу заявив, що хоче зробити свій продукт частиною масової культури жінок. Вже цього року він планує запустити канал у Німеччині, а потім і в інших країнах.

Читайте також:

У кулінарному шоу для чоловіків готуватиме оголена ведуча

У Лас-Вегасі вручили "Порно-Оскар". ФОТО

В Україні South Park визнали порнографією

Канадські вчені не знайшли жодного чоловіка, який би не бачив порно

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація