У Запоріжжі на вулиці міста вийшов "трамвай кохання"

У Запоріжжі вийшов на вулиці міста трамвай із закликом кохатись.

У Запоріжжі за ініціативи мера міста на вулиці вийшов трамвай із закликом кохатись. Посадовець сподівається, що відповідне гасло, розрекламоване колісною рекламою, сприятиме підвищенню культури городян.

Влада в місті віддала в руки вуличних графіттерів цілий трамвай. До того мерія постійно скаржилася на псування рухомого складу. Від бомберів потерпав і міськ-електротранс. Трамваї та тролейбуси з автографами графіттерів стали для працівників депо справжньою бідою. Тепер юні художники сподіваються, що їхню творчість оцінять навіть колеги-екстремали.

Один з графіттерів, Єгор не впевнений у тому, що їхню творчість не спотворять. На відміну від товаришів, свій творчий псевдонім називати не хоче , адже по Запоріжжю надто багато його автографів. Єгор ці забавки вже переріс, каже, адреналін у юні роки інколи важливіший за мистецтво.

Міський голова Запоріжжя ще тиждень тому погрожував граффіттерам міліцією. Проект розпису трамваю з ним не погоджували, проте результат голові сподобався.

"Той, хто сідає в цей трамвай, якщо це пара, мають поцілуватися - це як проїзний квиток", говорить мер Запоріжжя Євген Карташов.

Нині запорізькі трамваї їздять лише завдяки дотаціям. Бракує кадрів, грошей, а що таке вчасно отримати зарплатню працівники вже просто забули.

Читайте також:
Пара одеських дельфінів вміє лікувати людей
У Британії на залізничній станції заборонили цілуватися
Мадонна зніме фільм про кохання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: