У Запоріжжі з'явилися ліфти з радіо

Дата публікації
Перегляди
2172
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Запоріжжі з'явилися ліфти з радіо

У Запоріжжі з'явилося радіо в ліфтах

40 ліфтів у багатоповерхівках Запоріжжя обладнали спеціальними динаміками, які транслюють оголошення, повідомлення міліції та грають музику.

У Запоріжжі з'явилися ліфти, які розмовляють. 40 підйомників обладнали спеціальними радіо-динаміками.

Ліфтове радіо транслює комунальні й комерційні оголошення, міські новини, а також інформацію від правоохоронців. У перервах між повідомленнями для пасажирів умикають музику.

У Запорізькій міській адміністрації сподіваються в такий спосіб викоренити розклеювання оголошень на під'їздах та ліфтових кабінах.

Для мешканців будинків новація буде безкоштовною – усі витрати сплатять підприємці. До кінця року динаміки мають установити в усіх багатоповерхівках Запоріжжя.

У липні в Дніпропетровську в житлових багатоповерхівках за рахунок міського бюджету почали встановлювати ліфти з комп'ютерним забезпеченням.

Система диспетчеризації дозволяє контролювати його роботу та стежити за його станом. На головний комп'ютер надходить інформація про те, хто і коли користується ліфтом, а у разі несправності повідомляється, на якому поверсі ліфт зупинився, прізвище, ім'я та телефон мешканця під'їзду, який знаходиться у кабіні і навіть температуру повітря у кабіні.

Читайте також:

У Дніпропетровську в багатоповерхівках почали встановлювати ліфти з комп’ютерним забезпеченням

Хмарочос-електробритва став найгіршою будівлею в Британії

Російський інвестор купив будинок у Лондоні за рекордну суму

Ліфт - FM

Ліфт - FM

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2172
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація